Переваги та недоліки плісе штор

Гофровані штори мають назву штори плісе. Вони нещодавно стали з’являтися в будинках та квартирах українців. Детальніше розглянемо що це, а також переваги та недоліки плісе штор. В основі виробу знаходиться тканина, рідше папір. У випадку з паперовими є значний недолік – вони не надійні, їх не можна мити, але суттєвою перевагою є ціна. Краще не заощаджувати та купити тканинні ролети плісе. Вони стійкі до зовнішніх чинників, міцні, їх можна мити та вони довговічні.

Вражає асортимент штор плісе. Кожен знайде відповідний колір під вже існуючий ремонт. Будь-які дизайнерські фантазії стають реальністю з якісними виробами. Обирайте їх щільність у залежності від потреб. Також можна купити систему “день-ніч”. Її особливістю є два шари різної щільності. Вони підіймаються або закриваються незалежно одна від одної. Треба більше світла – регулюйте одну. Якщо світло зовсім заважає – закривайте іншу.

Існують три різних типу управління шторами плісе:

  • ручний;
  • мотузковий;
  • електричний.

При чому останній може навіть стати елементом в системі “розумний дім”. Звісно коштуватиме він значно дорожче. В залежності від побажань Замовника, компетентні спеціалісти проводять заміри та обговорюють інші питання, підбирають колір, при потребі. Таку роботу можна провести самостійно, але це не рекомендується. Є деякі особливості при монтажі, хоча складного нічого немає. Залежить під яким кутом ви плануєте їх монтувати. Ви знали про те, що штори плісе можна монтувати під будь-які геометричні особливості вікна?

Плісировані штори мають наступні основні переваги:

  • можуть бути автоматичними;
  • мають великий асортимент кольорів;
  • можуть фіксуватися в будь-якому положенні;
  • не вигорають під сонцем;
  • мають антистатичну пропитку;
  • компактні.

До недоліків можна віднести важкість нанесення індивідуальних принтів на тканину. Але при дуже великому бажанні таке завдання вирішується.

Чи потрібно купувати Плісе в магазині або краще зробити це в Інтернеті?

Складно говорити про переваги того чи іншого способу. Для кожної людини рівень зручності відрізняється. Можна зазначити лише одне – в Інтернеті сьогодні купувати безпечно, при умові, якщо обрана компанія відповідає сучасним вимогам та працює у відповідності до чинного законодавства. Звертайте увагу на наявність дозвільних документів, обирайте найкращі штори плісе та насолоджуйтеся їх перевагами.