Як вибрати найкращий спосіб кріплення штор плісе?

Штори плісе стали найпопулярнішим видом оформлення вікон. Це ідеальне рішення, особливо якщо купувати їх на замовлення. Сьогодні модно використовувати нестандартні геометричні лінії та розміри вікон, наприклад, трикутні. Для їх оформлення не вийде купити стандартні штори або жалюзі. Потрібно щось інше. Для цього підійдуть штори плісе. Існують три способи кріплення штор плісе:

  • напруга;
  • підвіска;
  • фіксація.

В першому випадку встановлюються два профілі, що незалежно регулюються за допомогою ниток, або паралельні дроти, які рухаються паралельно зі склом. У другому рух відбувається за допомогою рамки, тому що верхній та нижній края полотна зафіксовані. В останньому регулювання неможливе.

Найкращий спосіб кріплення штор плісе залежить від бажання Замовника, необхідних функціональних особливостей та дизайнерських рішень. Для правильного вибору слід скористатися допомогою фахівця. Самостійно дуже складно зробити вибір.

Обирають в Україні плісе на вікна не лише в приватний будинок. Їх дуже часто купують в квартиру, на дачу чи в офіс. Фірми, які займаються продажем штор Плісе, завжди нададуть наглядну документацію та варіанти кріплення. Побачити як саме будуть виглядати вони в вашій кімнаті – завжди набагато краще, ніж про це фантазувати. Є багато варіантів, які відрізняються не лише за розміром, а й за кольором. Буде потрібно витратити час для правильного вибору.

Найкращий спосіб кріплення дозволить без перешкод користуватися шторами Плісе саме так, як зручно вам. Наприклад є такі приміщення, де немає потреби відкривати штори. В такому випадку варто купити їх із способом фіксації. В одному приміщенні допускається використовувати плісе з різними способами кріплення. Якщо приміщення зоноване різними кольорами, то також можна так оформляти вікна.

Де детально дізнатися про способи кріплення штор Плісе?

Самостійно вивчати літературу, звичайно, можна, але це немає сенсу. Все одне завжди є щось особливе, про яке можна дізнатися лише практичним способом. Тому краще відразу звернутися до досвідченої компанії, фахівці якої нададуть увесь комплекс послуг. Якщо зручно, користуйтеся онлайн послугами. Спеціаліст надасть вичерпну детальну інформацію, виходячи з якої можна буде зробити певні висновки, порадитися з рідними чи колегами та зробити вибір. Не витрачайте час. Довіртеся професіоналам.