Плісе та звичайні жалюзі: основні відмінності

Звичайні жалюзі сьогодні практично не використовуються. На ринку є різні варіанти для оформлення куточку біля вікна. Штори пліссе щільно увійшли в наше життя. Вони мають істотні переваги над звичайними жалюзями. Насамперед, це дань моді. Штори плісе стали справжнім трендом у 2021 році. В Україні сьогодня із задоволенням їх використовують для створення індивідуального дизайну. Істотною перевагою є великий асортимент з зовнішнього вигляду, розміру та кольору. Звичайні жалюзі пройшли свій пік популярності. Їх можна зустріти сьогодні в основному в офісних приміщеннях. Але, навіть, не горизонтальні. Вертикальні звичайні жалюзі використовують й досі.

На зміну звичайних жалюзей прийшли штори плісе. Коштують вони дорожче, але вартість виправдана. За ними легко доглядати, вони довговічні та практичні. Підходять до будь-якого стилю оформлення приміщення. Їх часто рекомендують дизайнери. Сьогодні штори плісе купити в Україні не важко. Звертайтеся в нашу професійну компанію, тут працюють кваліфіковані спеціалісти.

Замовнику слід детально ознайомитися з пропозицією на ринку, зупинитися на вигідному варіанті та отримати консультацію. Окремо треба зупинитися на проведенні вимірювання. Здається, нічого складного в цьому немає, але краще цю роботу довірити замірнику. Особливо це стосується нестандартних випадків з дизайну – трикутних, овальних чи панорамних вікон.

Штори плісе гарно виглядають навіть з самим божевільним дизайнерським рішенням. Підходять під класичний стиль, лофт, авангард чи інші, наприклад:

  • Арт деко;
  • Баухауз;
  • Барокко;
  • Бохо;
  • Бруталізм та т.ін.

Навіть стилі Гранж та Лофт можуть бути оздоблені не тільки тематичними меблями та пустими вікнами – на них вішають штори плісе. Для визначення кольору потрібно самостійно прийняти рішення, використовуючи професійні таблички, або звернутися до фахівців.

Які краще купити ролети плісе?

Для мешканців Львова є унікальний шанс скористатися послугами нашої компанії. Ми пропонуємо якісні штори плісе від світових виробників. Спочатку ознайомтеся з асортиментом, дізнайтеся про переваги певних виробників, порівняйте ціни. Зверніть увагу на особливості догляду. Від спеціаліста отримайте консультацію перед покупкою. Будь-які штори плісе виглядатимуть набагато краще, ніж звичайні жалюзі. Звикайте до комфорту. Так просто жити в затишній оселі.