Чим закрити великі скляні двері та вікна?

Великі скляні двері та вікна візуально роблять приміщення більше за площею, світліше та незвичайним. Але їх потрібно чимось закрити, щоб мати можливість спокійно відпочити у темний час або обмежити надмірне світло вдень. Природне світло грає дуже важливу роль у житті людини. Доведено, що штучне освітлення погано впливає на самопочуття, а неякісне ще й на здоров’я. Тому дуже важливо наповнити кімнату живим сонячним випромінюванням, але мати можливість обмежити його за необхідністю.

Непоганим вибором для вирішення даного питання є штори плісе. Вони гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, роблять дизайнерські рішення більш витонченими та закінченими. Представляють собою полотно, що, зазвичай, робиться з тканини, каркасу, механізмів відкриття. Відкривається вертикально. За ним дуже просто доглядати. По-перше, тканина обробляється спеціальним способом. Це дозволяє зберегти її від накопичення пилу та бруду. По-друге, штори плісе дуже легко мити. Для цього достатньо використовувати губку або ганчірку, теплу воду та неагресивний розчин миючого засобу. Якісні штори плісе мають великий термін експлуатації. Ще однією перевагою вважають асортимент продукції та наявність різних кольорів. Обирайте за своїм смаком, але не забувайте отримувати консультації спеціаліста.

Закрити великі скляні двері та вікна можна або зовні, або зсередини. Розглянемо основні види зовнішнього захисту:

  • рафштори;
  • маркіза;
  • віконниці;
  • ролети
  • та нерегульовані види.

До захисту всередині відносять:

  • ролети;
  • горизонтальні штори;
  • вертикальні жалюзі;
  • жалюзі плісе.

В залежності від дизайну та бажання Замовника спеціаліст рекомендує обрати один з видів захисту від сонця або зовсім декоративний варіант.

 

Хто потребує консультації фахівця при виборі скляних вікон та дверей?

Захист від сонця допомагає економити – пропускати більше тепла взимку, обмежувати випромінювання влітку, що дозволить заощадити на кондиціонуванні приміщення. Для правильного вибору потрібно отримувати консультацію фахівця, при чому це слід робити кожному. Навіть якщо ви самостійно вивчили необхідну інформацію й здатні зробити вибір самостійно, все одно треба проконсультуватися. Благо сьогодні консультації безкоштовні, а отримати їх можна не виходячи з дому. Користуйтеся онлайн допомогою чи дзвоніть, якщо вам так зручніше. Вам обов’язково допоможуть.