Як правильно виміряти вікно для ролет плісе?

Ролети плісе нещодавно стали користуватися популярністю в Україні. У 2021 році вони набули трендові тенденції. Сьогодні важко уявити сучасний ремонт без їх участі. Перед покупкою слід знати як правильно виміряти вікно для ролет плісе. Розглянемо це питання. Насамперед зазначимо, що краще замовити послуги замірника, чим спробувати зробити це самостійно. Але немає нічого страшного у випадку, якщо ви самі виконаєте цю роботу, звісно при умові наявності відповідних навичок. Важливо пам’ятати, що для глухих вікон відстань від стику штапіку й рами до відкосу повинна бути не меншою за 35 мм.

Ширина вимірюється від двох стиків штапиків по обидва боки. Від направляючих габаритна ширина ролети буде на 20  мм більше. Висота вимірюється від стиків штапиків й рами знизу та зверху. Якщо такі роботи раніше ви не проводили, то краще одразу замовити послуги замірника. Справа в тому, що помилки в замірах значно ускладнять монтаж системи чи, навіть, зроблять його неможливим. Не слід ризикувати. До того ж, потрібно враховувати й глибину коробу ролети. Рекламації щодо неправильного підбору штор плісе, при самостійному попередньому вимірюванні не приймаються.

Ширина повинна бути такою, щоб перекривати раму з обох боків по 1 см. Це забезпечить необхідний рівень затемнення. З висотою простіше. Навіть похибка у 5 см часто не є великою проблемою при всіх рівних умовах. Не слід забувати, що габаритні розміри системи більші безпосередніх розмірів тканини. Це не дивно – зверху є механізм, а з боків (не завжди) рамка. Є різні типи штор плісе:

  • закритого;
  • відкритого.

У першому випадку короб встановлюється на скотч чи саморізи. Глибина штапіку різна – від 15 мм та до 15 мм. Вони підходять для встановлення на рами вікон. Другий варіант для встановлення в пройом чи на стіну. При цьому висота та ширина залежатимуть від вибору тканини: чим вона щільніше, тим менше її можна накрутити на вал.

Ролети Плісе: цікавий вибір модних виробів

Трендові практичні ролети плісе поступово завойовують ринок України. Багато дизайнерів рекомендують їх Замовникам своїх послуг. З такими виробами достатньо добре можна зробити будь-який дизайн, особливо нестандартний. При покупці покупцеві потрібно уважно ознайомитися з характеристиками та особливостями догляду. Скористайтеся допомогою фахівців для правильного вибору. Найголовніше, щоб було правильно зроблено вимірювання. Замовляйте вимірника – його послуги коштують небагато.