Як вберегти житло від сонячних променів?

В літній період сонячне проміння завдає шкоди не лише відвідувачам пляжу, але й жителям багатоповерхових будинків, особливо тим, в яких вікна виходять на південну сторону. Щоб позбутись надмірної жари в приміщенні потрібно вибрати оптимальний варіант для захисту житла від сонячних променів. А їх є безліч.

Внутрішні рішення

Серед найоптимальніших варіантів внутрішнього оформлення розрізняють наступні:

  • штори. Універсальний і найефективніший спосіб захистити житло від спеки, а також від сторонніх очей. Завдяки різноманітному вибору кольорів і фактур можна підібрати варіанти для різних потреб – від щільних до легких тканин. А комбінації різних матеріалів дають змогу регулювати рівень освітлення в кімнаті. Сьогодні найкращим рішенням буде купити штори плісе Львів.
  • жалюзі. Не менш ефективні і практичні, завдяки їм можна мінімізувати попадання прямих сонячних променів у приміщення. Їх плюсом також є просте встановлення і догляд. Виконані з алюмінію або пластику. Негативним чинником є можливість незначного нагрівання ламелей, що приводить до збільшення температури повітря всередині приміщення.

Вирішити проблему надлишкового тепла можна комбінацією цих двох способів, задля отримання максимального ефекту.

Зовнішні рішення

Серед зовнішніх варіантів оформлення захисту від надмірної спеки розрізняють такі:

  • ролети. Окрім збереження житла від сонячних променів ролети також виконують функцію захисту від проникнення всередину приміщення. Опускаючи чи піднімаючи ролети можна регулювати рівень освітлення в кімнаті, відповідно знижуючи температуру повітря;
  • зовнішні жалюзі. Мають дещо міцнішу структуру, оскільки служать для захисту не лише від спеки, але й від впливу атмосферних чинників. Виконані, в більшості випадків, з оцинкованої сталі.

Є ще низка способів захистити житло від прямих сонячних променів, до них відносять штори плісе, фасадні жалюзі (рафштори), маркізи, штори-жалюзі. Ними також можна якісно та ефективно закривати вікна від попадання сонячних променів всередину кімнати.

Яким чином вибрати потрібний варіант?

Для отримання детальної інформації про види та варіанти встановлення захисту на вікна варто звернутись до професіоналів, які допоможуть вибрати оптимальне рішення. Звернення за кваліфікаційною допомогою – запорука вибору чудового варіанту та майбутньої успішної покупки. Не зволікайте, звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів. Ми допоможемо підібрати та встановити будь-які плісе на вікна.