Жалюзі: чи потрібні штори плісе?

Відомо, що у 90-х роках минулого століття ми бачили в американських художніх фільмах, як зручно та красиво користуватися жалюзями. Особливо це стосується офісних приміщень. Україна не стала виключенням, та така мода швидко перейшла на нашу землю. Однак, масово ми почали користувалися жалюзями біля 10 років, після чого стали з’являтися нові варіанти. Сьогодні модними вважаються штори пліссе.

Горизонтальні жалюзі практично зовсім вийшли з ринку України. Дуже рідко сьогодні ними користуються. Це навіть виглядає дешево. Залишилися вертикальні жалюзі. Так, їх купують, в основному в офіси, але й вдома також можна їх зустріти. Але сьогодні мода значно змінилася. Популярними є штори плісе. Їх особливість не тільки в тому, що легко мити. Вони легко монтуються при умові нестандартних геометричних ліній вікна.

Чи потрібні ролети плісе? Насамперед, треба йти в ногу з часом. Мода диктує нам як жити, що купувати, як організовувати дозвілля, що робити з дизайном. Питання дизайну завжди викликало масу суперечливостей. Далеко не завжди ми знаємо що саме нам подобається. Звичайно, можна на свій розсуд зробити ремонт. Але є велике бажання довіритися професіоналам. Сьогодні не складно вибрати кваліфікованого спеціаліста за вашими вимогами. Вартість послуг фахівця займає не останнє місце. Благо, сьогодні є велика конкуренція, що дозволяє знайти спеціаліста за доступною ціною. Зовсім не обов’язково, що це повинен бути студент чи людина без досвіду.

Переваги штор пліссе:

  • різноманітність кольорів;
  • великий асортимент моделей;
  • різні розміри;
  • трендовий товар 2021;
  • прийнятна ціна.

Штори плісе купити можна в Інтернеті, але є деякі рекомендації. Потрібно довірити роботу зі зняття розмірів спеціалісту. Викликайте замірника, а вже після цього вирішуйте питання кольору та т.ін. Самостійно робити заміри не рекомендується.