Штори плісе: що потрібно знати перед покупкою?

Штори пліссе вважають дуже зручним та практичним засобом, який не лише захищає кімнату від сонячних променів, але й особистий простір її мешканців. Що ж потрібно знати перед їх покупкою, щоб вибрати не лише якісні, але й зручні для використання штори?

Переваги штор плісе

Гофрована структура штор – основна їх особливість, яка завдяки спеціальним матеріалам та технології виготовлення надають таким виробам багато плюсів, серед яких:

  • їх легко прати, що дуже актуально для кухонних штор, оскільки вони часто забруднюються і можуть поглинати неприємні запахи;
  • ними можна прикрасити вікна будь-якої конфігурації – нестандартної форми чи розмірів;
  • легке регулювання закриття вікон, тобто можна опустити жалюзі повністю, на чверть чи третину вікна;
  • в складеному стані утворюють щільну складку, яку можна приховати за невеликим карнизом;
  • можлива установка на вікна з пластику, дерева чи алюмінію;
  • двохтканеві штори різної щільності дають змогу регулювати рівень затемнення в кімнаті.

Також штори плісе можна встановлювати самостійно, додатково оснастивши будь-яким регулятором, або ж пультом управління.

Що важливо враховувати перед покупкою штор плісе?

Штори плісе вважаються універсальним декором, проте використовувати їх в різних кімнатах потрібно грамотно.

Для спальні потрібно обирати моделі з натуральних чи якісних синтетичних тканин. Чим щільніший матеріал, тим краще тримаються складки. В такому випадку краще підходять жакардова чи бавовняна матерія.

Для зали краще обирати варіанти з меншим затемненням. В залежності від стилю оформлення кімнати штори плісе використовують самостійно, або в поєднанні з класичними шторами.

Моделі для кухні обирають по рівню практичності – за ними просто доглядати і вони повинні легко переносити вологу. Чудовим варіантом будуть поліестерові чи поліамідні штори, з додатковим нанесенням пиловідштовхуючого просочення.

Важливо також враховувати колір матеріалу, щоб красиво доповнити дизайн інтер’єру кімнати.

Де краще купити штори плісе?

Перед покупкою важливо знайти компанію, яка допоможе вибрати плісе вироби, які ідеально підходять під ваш інтер’єр. Для цього потрібно вибрати фірму, в якій консультанти професійно надають рекомендації щодо виробу штор плісе. Це допоможе обрати аксесуари для оформлення приміщення, які не тільки будуть чудово підходити під стиль кімнати, але й повністю захищатимуть від сонячних променів. Наша компанія займається шторами плісе вже досить багато часу. Жалюзі плісе ціна у нас доступна. Ми виконаємо Ваше замовлення швидко і якісно.