Плісе: універсальні віконні штори

Для більшої практичності та зручності на вікнах встановлюються і використовуються штори плісе. Вони відрізняються красивим виконанням і по характеристиках дещо подібні до жалюзі. Завдяки своїм функціональним особливостям їх часто обирають як незвичайний віконний декор.

Особливості штор плісе

Штори пліссе обирають через ряд особливо важливих характеристик, які роблять їх практичними і зручними у використанні:

  • ефективний захист кімнати від прямих сонячних променів;
  • можливість регуляції освітлення в помешканні;
  • підходять для встановлення на вікнах будь-якої форми та розмірів;
  • наявність спеціального просочування на тканині робить штори плісе простими у догляді.

Окрім цього, вони стильні та оригінальні, з ними ваше вікно буде не лише красиво виглядати, але й незвичайно.

Тканина та комплектація віконних плісе

Матеріал, з якого виготовляють штори плісе, має особливу структуру. До його складу входить поліестер, деякі моделі виконані з Trevira CS. Така тканина стійка до світла, а також має вогнестійкі властивості. Важливо, що під час вибору потрібно звертати увагу на щільність матеріалу, що, відповідно, впливає на рівень попадання світла в кімнату.

В каталозі можуть бути тканини з перламутровим чи тефлоновим покриттям. Також є варіанти з покриттям, що відштовхує пил та бруд, такі штори чудово підходять для кухні чи ванни. До речі, під час використання штори плісе не потребують частого очищення. Їх можна легко знімати та прати при температурі 30 градусів.

Аксесуари для штор плісе можуть бути виконані з алюмінію, пластику чи сталі. В залежності від сфери використання вони оснащені відповідними комплектуючими. В більшості випадків аксесуари мають високу якість виконання, тому витримують сильні навантаження.

Де можна штори плісе купити?

Є багато інтернет-ресурсів, де можна обрати штори плісе купити високої якості. Варто вибирати компанію, яка допоможе якісно та професійно вибрати штори, які ідеально підходитимуть під інтер’єр кімнати. Наші консультанти допоможуть обрати тип кріплення, колір та матеріал, з якого виготовлені штори, а також запропонують рекомендації щодо правильного догляду за ними.

Вибір залишається за вами. Не зволікайте з вибором, звертайтесь до спеціалістів, які знають, як вам допомогти обрати те, що вам потрібно. І ви будете використовувати штори плісе достатньо тривалий період з задоволенням.