Критерії вибору штор плісе

Жалюзі плісе виготовляються з різних матеріалів, як синтетичних, так і натуральних. Вибір конкретного з них пов’язаний з ціновим різноманіттям. Важливою особливістю ролет плісе є практичне застосування тканинного захисту від швидкого забруднення, вологи, зміни форми та вицвітання.

Плісе на вікна бувають різних варіантів. Кожен з них представляє різні переваги, можливості та обмеження. Тому різні віконні плісе підходять для інших цілей або інтер’єру. Перш ніж вибрати віконні плісе, дізнайтеся про всі типи. Важливо, щоб ви не пропустили варіант, який ідеально підійде для вашого інтер’єру.

НЕЙТРАЛЬНІ ТА ОРИГІНАЛЬНІ ШТОРИ ПЛІСЕ ЛЬВІВ

Щоб вибрати штори плісе, спочатку потрібно зняти розміри вікон, для яких вони призначені. Зазвичай, плісе стандартного розміру підходять, наприклад, до вікна вітальні. Однак дах або вікно у ванній кімнаті можуть мати нестандартні розміри.

Штори-плісе мають досить широкий діапазон форм, що підходять для різних вікон. Прямокутні складки для вікон, які підходять для більшості вікон, є стандартними. Трикутні, напівкруглі, арочні або трапецієподібні вікна не виключають можливості використання в них плісе. Віконні плісе незвичних форм найбільше підходять для горищ або ванних кімнат.

Віконні плісе бувають різних кольорів і можуть мати цікаві візерунки. Залежно від характеру або розміру кімнати, ми вибираємо плісе для вікон, які підкреслять якості інтер’єру.

КОЛЬОРОВІ ШТОРИ ПЛІССЕ ЧИ НЕЙТРАЛЬНИХ КОЛЬОРІВ?

Плісе бувають найрізноманітніших кольорів – від заспокійливого білого, до нейтрального бежевого, сірого та коричневого, енергійного жовтого, до насичених червоних і фіолетових кольорів і навіть чорного. Кольори ролет підбираються до інтер’єру залежно від їх розміру, освітлення, функціональності та стилю. У більшості кімнат варто використовувати ролети плісе нейтрального кольору. Найголовніше правило – використовувати яскраві плісе в маленьких кімнатах, оскільки вони оптично збільшують тісний інтер’єр. Протилежний ефект досягається використанням темних плісе для вікон.

Плісе для вікон також можна пристосувати до інтер’єру з точки зору їх візерунків. Гладкі штори-плісе ідеально підходять для простих мінімалістичних інтер’єрів. Вони гарно впишуться до більшості кімнат. У великих кімнатах, що характеризуються неповторним стилем, варто вибирати візерункові плісе. Окрім малюнків, віконні плісе можуть мати тиснення або будуть покриті металізуючим або перлинним покриттям.