Як доглядати за шторами плісе?

Прикриття вікон можна виконувати різними способами. Але є досить незвичний на сьогодні – штори плісе. Вони є оригінальним рішенням, особливо для нестандартного дизайну приміщення. Представляє собою щільну тканину, яка розсувається вгору, а зачиняється вниз. У відчиненому стані штори Плісе складаються у вигляді гармошки під карнизом, причому вікно залишається повністю відкритим. Важливим є те, що до вибору покупцеві пропонується велика кількість різних кольорів. Це дозволяє обрати їх вже під виконаний ремонт. Складаються з:

  • профілю;
  • полотна;
  • механізму управління;
  • направляючих струн.

Часто штори плісе обирають з системою “день-ніч”. Вона дуже проста – використовуються два види полотна з різною щільністю, що дозволяє вночі повністю зробити приміщення темним. Для догляду за шторами плісе доведеться їх зняти. Після цього, оберіть ємність, яка буде більшою за ширину штор. Потім потрібно їх добре прополоскати та розмістити на місце.

В залежності від ступеню забруднення буває, що достатньо добре протирати їх ганчіркою. Виробники використовують спеціальні металізовані материали, щоб видаляти бруд було простіше. Зверніть увагу на частини механізмів. Вони не повинні контактувати з водою, а само полотно потрібно протирати обережно, без застосування сили.

Жалюзі плісе не слід використовувати в приміщеннях з великою вологістю. Також виробники не дають гарантію при потраплянні комах, механічних пошкоджень, наприклад, домашніми тваринами та т.і. Зазвичай їх купують для спальної кімнати. Але є варіанти й інші. Проконсультуйтеся зі спеціалістом, в тому числі щодо вибору кольору. Є спеціальні засоби для догляду, а ось використовувати хлор чи кисневі відбілювачі не можна.

Якщо ретельно доглядати за шторами плісе, то вони не тільки прослужать довго, а й матимуть приємний зовнішній вигляд.

Чому варто купувати штори плісе в Інтернеті?

Сьогодні без проблем люди купують будь-які товари в Інтернеті. А в 2020-2021 роках це стало більш актуально. Важливо правильно вибрати продавця, який не тільки допоможе правильно купити товар, а й проконсультує стосовно догляду за ним. Це можна зробити онлайн чи за телефоном. Звертайте увагу з якими виробниками працює інтернет-магазин. Кваліфікований спеціаліст відразу зрозуміє бажання Покупця та надасть потрібну допомогу. А вибір за вами. Користуйтеся шторами плісе із задоволенням