Що характеризує плісе на вікна?

Плісе жалюзі – це віконні штори, завдяки яким ви можете регулювати кількість сонячного світла, що потрапляє в кімнату. Штори плісе оснащені практичним механізмом, який дозволяє їх складати і розкладати в будь-якому напрямку. Завдяки цій системі можна закрити лише ту частину вікна, яка випромінює багато сонячного світла, не обмежуючи при цьому оглядовий простір зовні.

Віконні плісе дуже зручні для приміщень на першому поверсі, балкону, кухні і т. д. Вони є єдиним варіантом, яким можна закрити вікно нестандартної форми: трикутник, півколо, трапеція. На мансардні вікна можна встановлювати лише плісе. Під час складання штори створюють дуже щільну складку, яку легко можна сховати під тонким карнизом з мінімальним зазором на склі. Це справді ідеальний варіант для любителів нестандартних форм і несподіваних дизайнерських рішень. На сьогодні це майже єдиний можливий спосіб захисту від сонячного світла на вікнах незвичної форми або розміру.

Цей тип віконних штор виготовляється з гофрованого матеріалу різної щільності та фактури, з малюнком або однотонного кольору. Плісе та спеціальні матеріали мають ряд переваг. Такі штори можна мити, а це дуже зручно для кухні чи балкону, адже тут вікна дуже швидко забруднюються.

Ідеальне поєднання матеріалів і фактур дозволяє вибрати ідеальний варіант для будь-якої кімнати. Можливе встановлення плісе на алюмінієві, дерев’яні та пластикові вікна. Віконні плісе можуть одночасно складатися з двох видів тканин з різною щільністю та кольорами. Це дозволяє регулювати ступінь затінення кімнати для контролю захисту від сонця або сторонніх очей. Такі штори можна прикріпити різними способами, вибираючи різні варіанти регуляторів. Це можуть бути ланцюжки, мотузки, ручки і навіть пульти дистанційного керування.

Що дуже важливо при використанні віконних плісе, вони не перешкоджають відкриванню вікна завдяки використанню спеціальних направляючих. До того ж, завдяки прилипанню до вікна, вони не будуть тріпотіти на вітрі. Вони також не ускладнюють прибирання вікон, оскільки їх легко зняти. Додатковою перевагою є те, що плісе не стирчить з вікна.

Плісе чудово справляються з основними цілями: вони захищають приміщення від світла і допомагають боротися із спекою, прикрашаючи інтер’єр та обмежуючи внутрішній та зовнішній простір.

Однак, які все ж таки існують недоліки, які можуть обтяжити рішення: жалюзі чи плісе?  Купити плісе виходить дорожче, ніж звичайні ролети. Крім того, важче знайти колір.

КУДИ ПІДХОДЯТЬ ШТОРИ ПЛІСЕ?

Жалюзі для вікон можуть бути одним з найважливіших аксесуарів для пластикових вікон, які є майже в кожній квартирі, будинку та офісі. З їх допомогою ви зможете не тільки легко контролювати освітлення і надійно захищатися від сторонніх поглядів перехожих та сусідів, але і цікаво оформляти інтер’єр. Вони здатні створити ділову атмосферу в офісі, приємні сутінки в спальні та затишну атмосферу у вітальні або дитячій. Більше того, сьогодні ринок пропонує широкий вибір відтінків, фактур і малюнків.

Характерною особливістю ролет плісе є зручність монтажу та демонтажу завдяки простоті конструкції. Вони практичні під час експлуатації, оскільки такі типи штор не вимагають особливого догляду, завдяки текстурі їх легко мити. Безпека, тобто можливість пожежі обмежена через те, що жалюзі не розкриваються на протязі і не звисають з підвіконня. Функціональність – це поєднання стилю та комфорту, завдяки чому штори стають лаконічним продовженням будь-якого інтер’єру.

У темних кімнатах, які потребують кращого освітлення, жалюзі плісе будуть кращими.

У світлих кімнатах з більшим випромінюванням яскравого сонця плісе також більше підійде. Закрити вікна в будь-який час доби для квартир, розташованих на першому поверсі, можна як жалюзі, так і плісе. Людям, які хочуть мати класичні штори всередині кімнати, але також потребують додаткового закривання вікна, слід зупинити свій вибір на плісе, які гармоніюють з шторами.