Вікно у ванній: як забезпечити інтимність?

Якщо у XX сторіччі інженери проектували будинки з вікном у ванній кімнаті з точки зору безпеки при вибуху газу або для попередження розповсюдження туберкульозу, то сьогодні це дань моди. Роблять їх в приватних будинках для насолодження процесом прийняття водних процедур під теплими променями сонця. Але як забезпечити інтимність? Людині потрібно побути певний час у своєму просторі й бути впевненою, що ніхто інший не потурбує її.

Для цього існує безліч способів. Вікна можна затемнити, купити спеціальне скло з прозорістю лише з одного боку, завісити шторками, плівкою (дачний варіант) або придбати штори плісе. Кожна людина сама обирає ступінь комфорту для себе. Насамперед, важливо обрати такий варіант, що забезпечить належні умови для відповідного середовища. Варто пам’ятати про високу вологість у приміщенні. Матеріали повинні відповідати нормам.

Як забезпечити інтимність у ванній кімнаті?

Потрібно мінімізувати можливість потрапляння інших людей у ванну кімнату. Для цього двері повинні зачинятися.

Визначитися з вікном. Як саме ви зробите вікно непроглядним – ваша задача.

Для вирішення цих питань потрібно звернутися до фахівців. Тільки кваліфікований спеціаліст може швидко допомогти визначитися. Зв’язатися зі досвідченими співробітниками успішних компаній можна обо за допомогою мережі Інтернет, або за телефоном. Також більшість компаній пропонують виїзд спеціаліста на місце, де предметно обговорити питання.

Вікно у ванній кімнаті має свої істотні переваги, з яких:

  • красивий вид за вікном;
  • сонячне природне світло;
  • вентиляція;
  • унікальний дизайн.

Але, як відомо, вікна у ванній кімнаті переважно бувають нестандартних розмірів. Тому на такі вікна найкраще підходять ролети плісе.

Ще на етапі проектування люди задумуються щодо створення зони комфорту у ванній кімнаті. Але для власників чи користувачів приватних будинків завжди є можливість зробити перепланування, якщо це є можливим.

Де монтувати ванну при наявності вікна у приміщенні? Звісно під вікном. Залишилося визначити відстань. Для цього можна провести невелике дослідження самостійно. Звичайно, треба облаштовувати ванну кімнату з сонячного боку. Це не тільки дозволить приймати водні процедури під променями сонця, а й позбавить проблем з виникнення плісняви, грибків, інших утворень та дозволить економити на штучному освітленні, а забезпечити інтимність допоможуть плісе жалюзі.

Ви колись приймали гарячу ванну під час грози за вікном? Блискавки сяють, дощ іде, на вулиці прохолодно, люди поспішають додому з роботи, а у вас водні процедури – це нібито два світи, які розділяє вікно. Такі емоції отримує людина не так часто у житті. Чому ми повинні від них відмовлятися?