Чи варто встановлювати жалюзі плісе?

Система, яка надійно захищає від сонця, проста в експлуатації та гарно виглядає в інтер’єрі – це жалюзі плісе. Щільні тканини не дозволять зайвим очам спостерігати за тим, що відбувається у приміщенні. Так, чи варто встановлювати жалюзі плісе та де можна це робити? По-перше, в Україні раніше мало кому було відомо щось про такий спосіб оформлення вікон. Але у 2021 році надійні та функціональні штори плісе стали в тренді.

Сьогодні – це розповсюджений варіант оформлення приміщення. Безумовною перевагою вважають наявність великого вибору кольорів. Можна підібрати під будь-який інтер’єр. Жалюзі плісе купують в Україні для приватних будинків, офісів, квартир, спортивних закладів, розважальних та т.і. Однак вони не люблять високу вологість, тому для басейнів, саун тощо не підходять.

Цікаво, що жалюзі плісе монтуються під будь-яким нахилом. Це дозволяє використовувати їх в приміщеннях з нестандартними дизайнерськими рішеннями, зокрема на вікнах з неправильною геометрією. Це надає великі переваги продукції перед іншими товарами такого функціонального призначення.

Гофрована тканина обробляється спеціальним розчином, який захищає її від зовнішнього впливу, зокрема пилу. Вона збирається гармошкою. Монтується на трикутні вікна, звичайні, арочні, овальні та т.і. При чому рівень зміщення їх від рівних ліній немає значення. Часто жалюзі плісе використовують на перших та цокольних поверхах в офісних приміщеннях. Це дозволяє повністю унеможливити виникнення небажаних поглядів за тим, що відбувається всередині.

Які є переваги жалюзі плісе?

Крім практичності, функціональності та довговічності, слід відзначити:

  • легкий догляд;
  • прийнятна ціна;
  • великий вибір кольорів.

Це трендова продукція, яка користується попитом. Можна запитати будь-якого досвідченого дизайнера та дізнатися як швидко розповсюджується модна тенденція по території України. Залишилося вибрати компанію для співпраці. Якщо вам потрібно отримати якісну послугу та надійний товар, то співпрацюйте з досвідченими компаніями. Перед тим, як робити покупку, обов’язково отримайте консультацію спеціаліста. Це дозволить уникнути непорозумінь при монтажі. Завжди довіряйте професіоналам й вам не доведеться витрачати гроші двічі. 100% варто встановлювати жалюзі плісе.